Follow Me

Close

Колишній службовець комерційного банку хотів продати посаду в управлінні Нацбанку

Колишній службовець комерційного банку хотів продати посаду в управлінні Нацбанку

Служба безпеки України затримала у Києві колишнього заступника Голови правління одного з комерційних банків, який за 25 тисяч доларів «продавав» посаду начальника одного із управлінь Національного банку. Про це 1News повідомила прес-служба СБУ.

Об этом сообщает УставОперативники спецслужби задокументували, що організатор оборудки вдавав, що нібито діє в інтересах одного із заступників Голови Нацбанку.


За словами фігуранта, частина суми мала бути розділена між учасниками конкурсної комісії для прийняття позитивного рішення щодо призначення кандидата на посаду.


Правоохоронці затримали зловмисника в одному з районів столиці під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі $15 тисяч.У межах кримінального провадження, затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України.


Наразі тривають невідкладні слідчі дії для викриття протиправної схеми, встановлення всіх причетних осіб та обставин вчинення кримінального правопорушення.


Операція із викриття оборудки проводилась спільно з Київською місцевою прокуратурою № 6.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/kolyshnij-sluzhbovets-komertsijnogo-banku-hotiv-prodaty-posadu-v-upravlinni-natsbanku.html”