Follow Me

Close

Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи Зеленський, створив свою партію

Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи Зеленський, створив свою партію

Андрій Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи Зеленський, створив свою партію — Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи Зеленський, створив свою партію
Андрій Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи Зеленський, створив свою партію


Клініка, яка належить Андрію Пальчевському, оскандалилась рік тому під час виборів президента

Об этом сообщает Преступная Россия


Власник медичного центру та мережі лабораторій Eurolab Андрій Пальчевський, в клініці якого здавав аналізи кандидат в президенти Володимир Зеленський, заявив про створення власної партії.


Відповідне відеозвернення він опублікував на своїй сторінці у Facebook.


«Тільки що зареєстрували політсилу. Називається «Перемога Пальчевського«. Сенс її простий і зрозумілий. Ми чекали 30 років. Ми довірили новому керівництву приблизно рік тому можливість повернути справи в країні. І розчарування досягло межі. Крім бажання, треба знаходити людей, які не тільки хочуть, а й можуть. Але цього не сталося», – розповів Пальчевський.


За його словами, принципами існування руху будуть «об’єднання навколо центру, а не поділ на схід, захід, північ, південь« і боротьба з бідністю, для якої Пальчевський пропонує запросити «людей, які можуть».


Кого конкретно він має на увазі і як саме збирається об’єднувати Україну навколо центру у відеозверненні Пальчевського не уточнюється.


Нагадаємо, у квітні Служба безпеки України провела обшуки в одній з медичних лабораторій бізнесмена Андрія Пальчевського через приховування фактів зараження Covid-19.


20 березня стало відомо, що прокуратура перевірить приватну клініку, яка приховала хворого на коронавірус у Києві.


Клініка Eurolab відома тим, що під час виборчої кампанії у ній здавав аналізи кандидат у президенти Володимир Зеленський.


Варто зазначити, що клініку Eurolab контролюють росіяни.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/politics/palchevskiy-v-klinici-yakogo-zdavav-analizi-zelenskiy-stvoriv-svoyu-partiyu--690499.html”