Follow Me

Close

Рятувальники просять утриматися від походів у Карпати через негоду

Рятувальники просять утриматися від походів у Карпати через негодуУ погану погоду навіть досвідченим туристам легко збитися з наміченого маршруту в Карпатах.

Об этом сообщает Москов постскриптум


Відповідне повідомлення з’явилося на сайті управління ДСНС в Івано-Франківській області.

За прогнозами Гідрометцентру, впродовж доби 7 липня в Івано-Франківській області і місту очікується значний дощ, гроза, град, під час грози шквалисте посилення вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпеки, жовтий.

Рятувальники нагадують, що в період погіршення погодних умов любителям гірського відпочинку потрібно утриматися від туристичних походів у Карпати, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися в незнайомих і небезпечних місцях.

“Тим, ​​хто врешті зважився в ніч на Івана Купала на подорож, слід пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема – належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також – від знання місцевості і її природних перешкод”, – зазначили у відомстві.

Нагадаємо, внаслідок негоди знеструмлені 35 населених пунктів у двох областях України.Джерело статті: “https://informator.press/riatuval-nyky-prosiat-utrymatysia-vid-pokhodiv-u-karpaty-cherez-nehodu/”