Follow Me

Close

Генпрокуратура РФ заявила, що група Дятлова загинула через лавину. Родичі загиблих не згодні з цим

Генпрокуратура РФ заявила, що група Дятлова загинула через лавину. Родичі загиблих не згодні з цим

У прокуратурі Росії заявляли про 75 версій загибелі групи Дятлова

Туристична група Ігоря Дятлова загинула 1959 року у Свердловській області після сходження лавини, про це заявив заступник начальника управління Генпрокуратури в Уральському федеральному окрузі Андрій Кур’яков, повідомило агентство "ТАСС" 11 липня.

Об этом сообщает Слон РУ

За його словами, всі ушкодження на тілах загиблих аналогічні тим, які дістають альпіністи під час сходження лавин. Під час перевірки слідство встановило, що шестеро з дев’яти учасників групи загинули від переохолодження, у трьох були травми, завдані тиском обтікальної сили, зазначив Кур’яков.

Адвокат громадського фонду пам’яті групи Дятлова Євген Чорноусов заявив, що рідні загиблих у 1959 році на Північному Уралі не згодні з версією Генпрокуратури. Про це повідомив "ТАСС".

Чорноусов пообіцяв проаналізувати висновки прокуратури, сказав, що фактично перевірка нічого не дала.

У лютому 2019 року представник російської Генпрокуратури Олександр Курінний заявив, що є 75 версій загибелі групи Дятлова, зокрема найодіозніші, на кшталт інопланетян або потойбічного втручання", з яких слідство хоче встановити одну. Найімовірніші причини смерті туристів пов’язані з природними явищами (лавина, ураган). У прокуратурі РФ відкинули кримінальні версії загибелі групи Дятлова.

Група з дев’яти туристів на чолі зі студентом Уральського політехнічного інституту Ігорем Дятловим здійснювала лижний прохід, присвячений XXI з’їзду КПРС, плануючи пройти по Північному Уралу приблизно 300 кілометрів. 2 лютого 1959 року туристи загинули. У травні 1959 року прокуратура Свердловської області припинила розслідування справи, назвавши причиною загибелі групи стихійні явища.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-genprokuratura-rf-zajavila-shcho-grupa-djatlova-zaginula-cherez-lavini-rodichi-zagiblih-ne-zgodni-z-tsim-1508869.html”