Follow Me

Close

Нардеп Дубінський у Вишневому агітував за екс-регіонала Дікова

Нардеп Дубінський у Вишневому агітував за екс-регіонала Дікова

Народний депутат та голова осередку партії "Слуга народу" в Київській області Олександр Дубінський 9 липня провів зустріч із громадою Вишневої ОТГ.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Під час заходу нардеп представив мешканцям чинного міського голову Іллю Дікова – відомого за корупційними скандалами екс-регіонала – як ймовірного члена команди "Слуга народу" на місцевих виборах, запис зустрічі був опублікований на сторінці "Слуга народу" – Штаб Київської області у Facebook.


"Ідея полягає в тому, що ми, як партія, будемо підшуковувати менеджерів, які будуть погоджувати з вами плани розвитку громади, а потім реалізовувати ці плани протягом п’яти років, звітуючи перед громадою… Одним із таких планів буде п’ятирічний план розвитку Вишневої ОТГ і я сподіваюся, що пан Діков зможе допомогти зробити це якісно і так, щоб люди були задоволені", — заявив Дубінський.


У ході спілкування з мешканцями Вишневого, один з місцевих активістів нагадав Дубінському про те, що жителі незадоволені діями Іллі Дікова на посаді міського голови.


"У місті тотально будується лише одне – багатоповерхові будинки. Ними забудовано абсолютно все. Біля місцевого ринку закрили найбільшу автостоянку, а на її місці почали будувати нове житло. Усі машини витиснули на тротуари та вулиці. Забудовується парк на 10 гектарів, через що в місті нема парків, а є невеличкі сквери. 6 гектарів зелених зон просто вкрали. Місто стоїть у заторах і на в’їзді, і на виїзді. І всі ці речі відбулися за каденції Дікова. Ви реально не знаєте про це все?", — зауважив чоловік.


У відповідь на слова мешканця Олександр Дубінський заявив, що завданням громади є контроль за тим, аби будівництво йшло на користь ОТГ.


"Для того, аби у вас не виникало запитань про те, чому будуються тільки багатоповерхівки і не будується нічого іншого, має бути нова громада, новий бюджет і план, який ви затвердите як громада з кандидатом на голову ОТГ", — підсумував нардеп.Нагадаємо, Ілля Діков працює на посаді міського голови м. Вишневе з 24 лютого 2011 року. За час роботи міський очільник неодноразово ставав фігурантом корупційних скандалів та розслідувань. Зокрема, в 2018 році НАБУ оприлюднило відеозапис, на якому Ілля Діков пропонував тодішній в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун хабар у вигляді квартири. В обмін на житло, лікарня Вишневого мала отримати медичну техніку за рахунок міжнародних організацій. На іншому ж відео, оприлюдненому НАБУ, сам Діков розмірковував про те, як можна заробити на медичному обладнанні. У листопаді 2010 Діков був обраний депутатом Вишневої міської ради від "Партії регіонів". На виборах 2015 року був обраний міським головою як самовисуванець.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/elections/2020-07-14/nardep-dubinskiy-v-vishnevom-agitiroval-za-eks-regionala-dikova/203274”