Follow Me

Close

Інтерв’ю Гордона з Гончаруком. Де і коли дивитися

Інтерв’ю Гордона з Гончаруком. Де і коли дивитися

Гордон записав програму з Гончаруком 20 червня

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийде інтерв’ю з колишнім прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком, повідомив "ГОРДОН" засновник видання Дмитро Гордон.

Об этом сообщает Дедал

Програму записали 20 червня. Трансляція розпочнеться о 18.00.

Під час бесіди Гончарук говорив про своє знайомство з президентом Володимиром Зеленським, його плюси і мінуси, про зустрічі з українськими мільярдерами, про призначення Арсена Авакова главою МВС, стосунки з нинішнім прем’єром Денисом Шмигалем і про свої плани в політиці.

"Чи може Зеленський піти достроково? Усе може бути. Але я вважаю, що президент Зеленський зараз точно не гірший, ніж президент-олігарх. Тому для країни краще, коли президент сильний, коли у президента гарна команда, коли у них виходить. Ми всі в цьому зацікавлені. Я б дуже не хотів, щоб такі сценарії реалізувалися. Це означало б, що історія з оновленням політики програла", – сказав колишній прем’єр.

Гончарук народився 1984 року у Жмеринці Вінницької області. Закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю "правознавство" та Національну академію державного управління при президентові України за спеціальністю "державне управління".

Після закінчення вишу працював юристом. У 2007 році здобув право на заняття адвокатською діяльністю.

У 2014 році балотувався до Верховної Ради за списком партії "Сила людей" (був №1 у списку), політсила не подолала прохідного бар’єра. У 2015–2019 роках очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO). Після обрання Володимира Зеленського президентом 2019 року його призначили заступником керівника Офісу президента. У серпні 2019 року – березні 2020-го очолював Кабінет Міністрів України.

4 березня Гончарука звільнили з посади, зокрема через проблеми в економіці. "Не надав, на жаль, уряд інструментів, які стимулюють внутрішнє виробництво і нові виробничі потужності", – заявив Зеленський перед голосуванням за відставку Гончарука.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-interv-ju-gordona-z-goncharukom-de-i-koli-divitisja-1509124.html”