Follow Me

Close

Названо 4 знаки Зодіаку, яких в листопаді вищі сили захистять від неприємностей

Названо 4 знаки Зодіаку, яких в листопаді вищі сили захистять від неприємностей

Астрологи розповіли, представники яких знаків Зодіаку можуть розраховувати на допомогу вищих сил в листопаді.

Об этом сообщает Русский репортер


Про це пише ресурс "Слова і фрази".


Близнюки


В кінці місяця представники цього знака отримають інформацію, яка допоможе їм поліпшити своє життя. Вона може приходити непрямими шляхами: вони підслухають чиюсь розмову, дізнаються чужий секрет, присниться віщий сон або голосно заговорить інтуїція. Близнюки отримають інформацію, пов’язану з роботою і питаннями здоров’я.


Лев


Леви відчують заступництво вищих сил — наприклад, несподівано продасться "неліквідна" квартира або вони виявляться багатими спадкоємцями невідомого дядечка. Також Леви будуть захищені від негативного енергетичного впливу на сім’ю і навіть зможуть очиститися від родового прокляття.


Діва


Перед Дівами відкриються таємниці близького оточення. Не інакше як вищі сили спрямують до них того, хто розповість їм по секрету щось важливе. Діви будуть захищені від негативної енергетики в спілкуванні з неприємними людьми.


Скорпіон


Представники цього знака будуть під захистом в ситуаціях, де під загрозою опиниться здоров’я, зовнішність або репутація. З 15 листопада вони зможуть змінити імідж і поміняють ставлення оточуючих до себе. Також зірки допоможуть їм вчасно зупинитися, якщо вони оберуть не той шлях. Скорпіони також будуть проникливі в життєво важливих питаннях.


Як повідомляв "Апостроф", згідно з астрологічними циклами, 24 жовтня починається час Скорпіона. Астрологи розповіли, чого чекати від цього періоду представникам різних знаків Зодіаку.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2020-10-25/nazvanyi-4-znaka-zodiaka-kotoryih-v-noyabre-vyisshie-silyi-zaschityat-ot-nepriyatnostey/212795”