Follow Me

Close

Після усунення Тупицького пропоную друкувати Конституцію на м’якому папері, щоб президенту і його підтакувачам було легше її використовувати

Після усунення Тупицького пропоную друкувати Конституцію на м’якому папері, щоб президенту і його підтакувачам було легше її використовувати

Пропоную видавати Конституцію із м’якого паперу, щоб президенту і його підгавкувачам було легше її використовувати!

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Якщо "розвивати" псевдоюридичну логіку "колег", які підміняють поняття і "граються" в небезпечну гру про те, що Зе має право на відсторонення Тупицького, то таке право має здійснюватися Януковичем, адже він його призначав. А якщо серйозно, то є речі, про які "колеги", прости господи, забувають...


У Конституції виписана особлива процедура звільнення судді КСУ з метою унеможливлення зовнішніх впливів, у тому числі й суб’єктів, які призначали.


А тому і відсторонення, тим паче на підставі підозри, є прямим впливом, який суперечить закладеним у Конституції запобіжникам. Адже "підозра" – справа не хитра, практики зрозуміють. Так можна весь склад суду відсторонювати кожні два місяці. Це полювання на відьом і неугодних!


Не забувайте і про те, що положення Кримінального процесуального кодексу, якби вони стосувалися суддів КСУ, прямо порушують принцип рівності суддів КСУ, адже лише призначені президентом можуть бути відсторонені, а призначені іншими суб’єктами – ні.


Окремо суб’єкти фактично виконують функцію остаточного відбору і погодження кандидата, адже фактичні повноваження починаються після складення присяги у КСУ.


Є ще багато нюансів, але ж кому вони потрібні, якщо є особисте бажання, під яке підбирають (відшуковують) статті...


Усе вищесказане не пов’язано з особою Тупицького і можливими його діяннями – а лише з Конституцією і здоровим юридичним глуздом.


Джерело: Sergiy Panasyuk / Facebook


Опубліковано з особистого дозволу автора


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/sergey-panasyuk/pislja-vidstoronennja-tupitskogo-proponuju-drukuvati-konstitutsiju-na-m-jakomu-paperi-shchob-prezidentu-i-jogo-pidtakuvacham-bulo-legshe-jiji-vikoristovuvati-1533635.html”