Follow Me

Close

Коронавірус в Ірпені: журналістка роз’яснила паніку через вагітну

Коронавірус в Ірпені: журналістка роз’яснила паніку через вагітну

У місті Ірпінь (Київська область) комунальні служби провели дезінфекцію ЖК "Лемонгресс", у якому проживала вагітна жінка з підозрою на коронавірус.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Як розповіла журналістка Михайлина Скорик-Шкарівська у коментарі OBOZREVATEL, інформація про те, що весь житловий комплекс, в якому проживала жінка, закрили на двотижневий карантин, виявилася помилковою.

За її словами, раніше влада міста дійсно планувала відправити людей на вимушену самоізоляцію, проте незабаром передумала. Разом із тим, жителів проінструктували про те, що потрібно стежити за станом свого здоров’я.

"ЖК замкнули на 14 днів": журналістка роз’яснила паніку в Ірпені через вагітну з коронавірусом

"Жителів із дому випускають, але радять робити це виключно при особливій потребі. Біля ЖК, як і раніше, стоїть багато машин. А інформація про примусову ізоляцію виявилася неправдою", – розповіла журналістка.

Вона зазначила, що весь "ЖК" і його околиці продезінфікували.

Також вона повідомила, що вагітна дівчина з Ірпеня, яку напередодні госпіталізували з коронавірусом, 25 березня народила. Через це весь пологовий будинок закритий на карантин. Наразі наявність COVID-19 перевіряють у новонародженого.

Як писав OBOZREVATEL, серед 5 осіб, які заразилися коронавірусом в Івано-Франківську, дві медсестри.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".



Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/ves-zhk-zamknuli-na-14-dniv-mer-irpenya-rozpoviv-pro-paniku-cherez-vagitnu-z-koronavirusom.htm”