Follow Me

Close

Сім`ї Героїв Небесної Сотні виставили ультиматум Зеленському

Сім`ї Героїв Небесної Сотні виставили ультиматум Зеленському

Активісти переживають за свою безпеку.

Об этом сообщает Преступная Россия


Loading...


Сім’ї Героїв Небесної Сотні обурилися, що останні кадрові перестановки в Офісі генпрокурора блокують розслідування справи про розстріли на Майдані, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.


Президенту України Володимиру Зеленському нагадали його обіцянку сприяти слідству. Сім’ї загиблих майданівців вимагають повернути колишнього куратора у резонансній справі і усунути новопризначеного, тому що у нього простежується явний конфлікт інтересів і антимайданівська позиція.


«Всі обіцянки, які нам давали у високих кабінетах і ви особисто, не збулися. Ми вимагаємо повернути кураторство департаментом у справах Майдану Віктору Трепаку. Також вимагаємо відсторонити від справ Майдану Андрія Любовича, бо він був причетний до переслідування активістів під час Майдану 2013-2014 років. В іншому випадку ми вимагаємо відставки Ірини Венедиктової з посади генерального прокурора», – йдеться у зверненні сімей майданівців до Зеленського.


Сім’ї Героїв Небесної сотні бояться, що новий куратор не просто «зіллє» розслідування гучної справи. У активістів є підстави боятися за себе. «Ми вже переживаємо за власну безпеку», – кажуть учасники організації.


Нагадаємо, 27 березня генпрокурор Венедиктова відсторонила Трепака від керівництва Департаментом ГПУ у справах Майдану. Заняття департаментом передано новому заступнику генпрокурора Андрію Любовичу. Він під час Майдану був начальником слідчого управління в прокуратурі Дніпропетровської області і був причетний до затримань і арештів місцевих євромайданівців.


Заступник генпрокурора Трепак підтвердив, що йде у відставку, тому що вважає свою подальшу роботу безглуздою. Залишити пост Трепак збирається 30 березня.


Спалах коронавірусу в райцентрі на Черкащині: в’їзди закрито, введено комендантську годину.


На боротьбу з коронавірусом в Україні залучать військових.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/03/29/sim-yi-geroyiv-nebesnoyi-sotni-vystavyly-ultymatum-zelenskomu/”