Follow Me

Close

В Одеській області однолітки побили дівчинку з інвалідністю та виклали відео в мережу, поліція відкрила справу

В Одеській області однолітки побили дівчинку з інвалідністю та виклали відео в мережу, поліція відкрила справу

Скріншот/Черноморск, как он есть

Об этом сообщает DEDAL

Поліція визначила всіх причетних

Скріншот/Черноморск, как он есть


У місті Чорноморськ Одеській області підлітки побили дівчинку з інвалідністю та виклали відео в мережу. Правоохоронці самостійно розпочали провадження — мати писати заяву відмовилася.

Про це повідомили у відділі комунікації Одеської області.

Відео, на якому зафіксовано, як одна дівчина повалила на землю та б’є іншу, було виявлене під час моніторингу мережі. Подію правоохоронці кваліфікували як хуліганство.

Як зазначають місцеві ЗМІ, постраждалу дівчинку звуть Софія, вона має інвалідність.

Особи безпосередніх учасниць інциденту, а також ще трьох дівчат, які були при ньому присутні, встановлені. Їх разом з батьками запросили до поліції для надання пояснень та прийняття рішення.

Як повідомляє віце-мер міста з гуманітарних питань Ігорь Лубківський, місцева влада відправила до помешкання дівчинки психолога та соціального працівника.

Мати постраждалої дівчинки у коментарі журналістам повідомила, що писати заяву на кривдників її дочки не буде. Вона зауважила, що Соня почувається цілком нормально.

«Я не буду писати заяву. Я піду зараз до поліції, зроблю все, що вони хочуть, і на цьому все закінчиться. […] Вона ціла. Діти можуть робити на вулиці речі, щодо яких вони, можливо, не думають, що вони роблять. Вони за себе не відповідають. Відповідають за них батьки», — сказала вона.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-chornomorsku-odnolitki-pobili-divchinku-z-invalidnistyu-ta-viklali-video-v-merezhu-novini-ukrajini-50089799.html”